12. schůze, 115. hlasování, 7. července 1997, 18:12
Zpráva o činnosti vlády od počátku období
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 62 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 61 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- Z Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- 0 Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- 0 Josef Houzák
- 0 Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- 0 František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- 0 Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bratinka
- 0 František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- 0 Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A František Chobot
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 6 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 5 | 7 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 5 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 3 | 8 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 14 | 7 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 13 | 7 | 13 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 53 | 61 | 24 | 0 |