12. schůze, 422. hlasování, 10. července 1997, 17:53
Vl.náv.zák.o vytvoření VÚSC
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 35 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- N Zdeněk Zajíček
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Roman Češka
- Z Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Svoboda
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- N Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Tomáš Březina
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 230 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Michal Frankl
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- N Olga Sehnalová
- N Jaromír Schling
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N Zdeněk Škromach
- N Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 240 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- 0 Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N František Chobot
- Z Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 15 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 11 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 4 | 9 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 23 | 6 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 24 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 103 | 37 | 25 | 0 |