17. schůze, 86. hlasování, 4. prosince 1997, 09:13:00
Odpovědi členů vlády na písem. interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 54 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 89 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- Z Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- 0 František Novák
- 0 Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- 0 Tomáš Březina
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 9)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- 0 Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- Z Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 10)
- 0 Marek Benda
- N Jiří Černota
- Z František Chobot
- Z Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- A Milan Loukota
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- Z Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 14 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 7 | 0 | 11 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 2 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 4 | 0 | 9 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 2 | 13 | 5 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 6 | 15 | 9 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 3 | 13 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 54 | 14 | 89 | 43 | 0 |