17. schůze, 165. hlasování, 11. prosince 1997, 11:27:00
Vl.nav.zak. o konkursu a vyrovnání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 188 | Je třeba: 95
A Ano: 115 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 12 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- Z Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
- A Zdeněk Zajíček
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bláha
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- A Tomáš Březina
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- A Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- A Libor Ambrozek
- A Vlastimil Bařinka
- 0 Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- Z František Chobot
- Z Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 14 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 9 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 9 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 6 | 1 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 18 | 4 | 4 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 25 | 12 | 48 | 0 |