19. schůze, 7. hlasování, 27. ledna 1998, 14:59:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 194 | Je třeba: 98
A Ano: 128 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 6 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- 0 Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- N Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 19N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bratinka
- A Tomáš Březina
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- A Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- A Jan Ruml
- N Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 9Z Zdržel se: 5)
- A Libor Ambrozek
- A Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- A Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 10Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N František Chobot
- A Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 21 | 12 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 12 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 19 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 9 | 0 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 21 | 10 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 128 | 43 | 6 | 23 | 0 |