20. schůze, 126. hlasování, 12. února 1998, 12:12:00
Nov.zák.o Ústavním soudu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 67 | N Ne: 85 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 16Z Zdržel se: 1)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- N Tomáš Březina
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- A František Chobot
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- A Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 14 | 2 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 8 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 16 | 0 | 1 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 18 | 3 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 14 | 13 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 85 | 24 | 24 | 0 |