20. schůze, 262. hlasování, 13. února 1998, 10:58:00
Nov.zákona o rodině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 7 | N Ne: 114 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- N František Čech
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Jan Bláha
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 250 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- N Libor Ambrozek
- N Vlastimil Bařinka
- 0 Vladimír Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 1N Ne: 250 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- N Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 11 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 0 | 9 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 14 | 0 | 9 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 1 | 9 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 10 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 0 | 25 | 8 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 1 | 25 | 5 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 7 | 114 | 39 | 40 | 0 |