20. schůze, 280. hlasování, 13. února 1998, 11:18:00
Nov.zákona o rodině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 33 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- N František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bláha
- Z Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Libor Kudláček
- 0 Michal Lobkowicz
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- Z Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 11)
- N Libor Ambrozek
- Z Vlastimil Bařinka
- 0 Vladimír Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 3 | 9 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 5 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 1 | 10 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 10 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 15 | 8 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 12 | 5 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 74 | 41 | 52 | 0 |