20. schůze, 389. hlasování, 25. února 1998, 16:22:00
Dohoda mezi ČR a Tureckou republikou
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 16 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 59 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- 0 Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 8)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- N František Novák
- A Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- 0 František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 230 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 190 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N František Chobot
- N Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 15 | 7 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 11 | 8 | 0 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 7 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 7 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 17 | 5 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 2 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 23 | 10 | 5 | 0 |
Severomoravský | 36 | 3 | 19 | 11 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 107 | 59 | 18 | 0 |