23. schůze, 40. hlasování, 25. března 1998, 09:11:00
Zpráva ministr. zdrav. o transformaci zdrav.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 3 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 56 | Z Zdržel se: 134 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 11)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 12)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Libor Kudláček
- Z Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- Z Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- Z Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Petr Čermák
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 19)
- Z Drahoslava Bartošková
- Z Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- Z František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Anna Röschová
- Z Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- Z Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 33)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- Z Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- Z Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- Z Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- 0 Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- Z Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (0 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 25)
- Z Marek Benda
- Z Jiří Černota
- 0 František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- 0 Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- Z Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- 0 Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 11 | 11 | 0 |
Středočeský | 21 | 0 | 1 | 8 | 12 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 1 | 6 | 19 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 3 | 2 | 13 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 1 | 6 | 33 | 0 |
Severomoravský | 36 | 0 | 0 | 11 | 25 | 0 |
Celkem | 200 | 3 | 7 | 56 | 134 | 0 |