23. schůze, 82. hlasování, 25. března 1998, 17:52:00
Nov. zák. dani dědické
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 106 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 56 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- 0 Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- 0 Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- 0 Václav Nájemník
- A František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- A Jiří Černota
- A František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- A Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- 0 Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Středočeský | 21 | 9 | 1 | 8 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 1 | 11 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 1 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 10 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 26 | 2 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 36 | 14 | 4 | 11 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 10 | 56 | 28 | 0 |