23. schůze, 243. hlasování, 3. dubna 1998, 10:21:00
Ústavní zákon o bezpečnosti ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 130 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bláha
- Z Jan Černý
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Libor Kudláček
- A Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- A Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Lux
- A Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- A František Novák
- A Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- A Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- N Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Libor Ambrozek
- N Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- A Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 24N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- A František Chobot
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- N Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- A Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 11 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 14 | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 20 | 13 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 20 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Západočeský | 18 | 11 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 27 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Severomoravský | 36 | 24 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 130 | 18 | 34 | 18 | 0 |