23. schůze, 257. hlasování, 3. dubna 1998, 10:37:00
Ústavní zákon o bezpečnosti ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 16 | N Ne: 93 | 0 Nepřihlášen: 34 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- N František Čech
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- Z Petr Hulinský
- Z Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Igor Němec
- N Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- N Jan Černý
- 0 Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- N Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- 0 Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- N Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- N Vladimír Budinský
- 0 Květoslava Čelišová
- A Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- 0 Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- N Michael Kuneš
- N Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- Z Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 190 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- N Libor Ambrozek
- N Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- Z Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N František Chobot
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- 0 Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- A Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- N Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- Z Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 3 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 4 | 9 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 14 | 0 | 7 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 1 | 6 | 5 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 13 | 2 | 10 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 11 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 2 | 19 | 9 | 11 | 0 |
Severomoravský | 36 | 4 | 18 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 93 | 34 | 57 | 0 |