23. schůze, 348. hlasování, 3. dubna 1998, 14:40:00
Zákon o vysokých školách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 50 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- 0 Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- A Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- Z Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- N Oldřich Vojíř
- A Jozef Wagner
- 0 Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- N Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- N Karel Mach
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- 0 Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- 0 Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- 0 Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- 0 Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- 0 Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- A František Chobot
- A Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- N Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- N Jiří Novák
- A Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- N Vladimír Procházka
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 10 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 3 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 10 | 2 | 9 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 11 | 12 | 8 | 10 | 0 |
Severomoravský | 36 | 11 | 12 | 3 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 66 | 29 | 55 | 0 |