25. schůze, 226. hlasování, 20. května 1998, 17:27:00
Volby do zastupitelstev
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 23 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 45 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- N Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- N Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- N František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- N Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- N Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Bratinka
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- 0 Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 250 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- N Vladimír Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- N Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- N Miloš Melčák
- N Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- A Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- N Jiří Černota
- N František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- A Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 15 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 2 | 8 | 7 | 4 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 2 | 8 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 16 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 18 | 1 | 10 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 8 | 25 | 6 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 5 | 15 | 8 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 105 | 45 | 27 | 0 |