25. schůze, 228. hlasování, 20. května 1998, 17:48:00
Nov. zákona o bankách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 62 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 79 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- 0 František Čech
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- N Zdeněk Krampera
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- 0 Michal Prokop
- Z Petr Šimůnek
- 0 Miroslav Tyl
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- N Rudolf Šmucr
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- N Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- N Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- 0 Jiří Skalický
- 0 Miroslav Sládek
- N Martin Smetana
- A František Španbauer
- A Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- A Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- Z František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- N Pavel Maixner
- 0 Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- A František Novák
- N Radomíra Nývltová
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Bratinka
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- N Petr Vrzáň
- N Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- 0 Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- Z Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- A Josef Molín
- A Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- 0 Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jiří Černota
- N František Chobot
- N Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- 0 Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- N Antonín Macháček
- Z Petr Nečas
- N Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Josef Ullmann
- 0 Jan Vik
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 2 | 11 | 1 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 4 | 9 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 5 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 6 | 4 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 6 | 10 | 6 | 0 |
Západočeský | 18 | 3 | 6 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 8 | 12 | 2 | 0 |
Severomoravský | 36 | 12 | 6 | 15 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 38 | 79 | 21 | 0 |