25. schůze, 362. hlasování, 22. května 1998, 09:57:00
Odvolání poslance S. Pěničky
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 61 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 69 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- 0 Petra Buzková
- 0 František Čech
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- 0 Petr Hulinský
- A Tomáš Kladívko
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- A Zdeněk Krampera
- 0 Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Igor Němec
- 0 Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Václav Hrubý
- 0 Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Hana Škorpilová
- A Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- A Petr Zajíc
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- 0 Vlasta Parkanová
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- 0 Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Holub
- Z Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- A Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- Z František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 8)
- N Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- A Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- A Jana Marcová - Petrová
- A Václav Nájemník
- Z František Novák
- A Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- 0 Jan Stráský
- Z Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- A František Šnajdauf
- A Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- A Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 14)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- A Vladimír Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Borák
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- Z Robert Kolář
- 0 Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- A Tomáš Květák
- A Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Josef Molín
- 0 Dušan Navrátil
- A Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- Z Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- Z Miloslav Vlček
- A Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- A Jiří Černota
- 0 František Chobot
- 0 Pavel Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- 0 Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Nečas
- A Jindřich Nehera
- A Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- Z Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- A Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 21 | 6 | 0 | 6 | 9 | 0 |
Jihočeský | 14 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Severočeský | 20 | 5 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 2 | 10 | 8 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 4 | 10 | 14 | 0 |
Severomoravský | 36 | 10 | 2 | 14 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 14 | 69 | 56 | 0 |