25. schůze, 378. hlasování, 22. května 1998, 11:50:00
Nov. zák. o daních z příjmu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 14 | N Ne: 112 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- N Petra Buzková
- 0 František Čech
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Petr Hulinský
- N Tomáš Kladívko
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- N Oldřich Kužílek
- N Ivan Mašek
- N Igor Němec
- A Jaroslav Orel
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Ivana Plechatá
- Z Michal Prokop
- N Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Jan Bláha
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Václav Hrubý
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Ivan Kočárník
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- 0 Karel Machovec
- N Jaroslav Maňásek
- N Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jan Vidím
- 0 Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- N Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- Z Vlasta Parkanová
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Václav Svoboda
- A Jaromír Talíř
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- N Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- Z Josef Holub
- N Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- 0 Robert Kopecký
- N Vladimír Laštůvka
- Z Jaroslav Melichar
- N Stanislav Pěnička
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- 0 Martin Smetana
- N František Španbauer
- 0 Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Jozef Wagner
- N Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Drahoslava Bartošková
- N Rostislav Čevela
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Ondřej Huml
- N František Kozel
- N Michal Kraus
- N Miloslav Kučera
- 0 Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- N Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- N František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- N Hana Orgoníková
- A Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- N Jan Stráský
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Bratinka
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- 0 Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- N František Šnajdauf
- N Rudolf Tomíček
- N Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 240 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Vlastimil Bařinka
- Z Vladimír Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Borák
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- N Jan Kostrhun
- N Pavel Kováčik
- N Tomáš Květák
- Z Milan Kynčl
- N Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- Z Josef Molín
- N Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- N Marie Noveská
- N Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- 0 Laura Rajsiglová
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Milan Uhde
- N Jiří Václavek
- N Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- N Jiří Černota
- 0 František Chobot
- N Pavel Dostál
- N Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- N Jana Gavlasová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- 0 Ivan Langer
- 0 Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- 0 Jaroslav Palas
- N Luděk Polášek
- 0 Vladimír Procházka
- N Miloslav Ransdorf
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 16 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 21 | 3 | 10 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 14 | 1 | 8 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 20 | 0 | 9 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 18 | 0 | 11 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 24 | 7 | 7 | 0 |
Severomoravský | 36 | 4 | 18 | 8 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 14 | 112 | 35 | 39 | 0 |