10. schůze, 26. hlasování, 23. března 1999, 18:57:00
návrh změny zákona č.140/1991 Sb.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 189 | Je třeba: 95
A Ano: 32 | N Ne: 144 | 0 Nepřihlášen: 11 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- N Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 11Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Lux
- N Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- N Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 290 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- A Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 260 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 13 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 16 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 18 | 1 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 19 | 1 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 12 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 7 | 29 | 2 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 7 | 26 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 32 | 144 | 11 | 13 | 0 |