10. schůze, 61. hlasování, 25. března 1999, 10:58:00
Písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 21 | N Ne: 76 | 0 Nepřihlášen: 76 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- N Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- 0 František Španbauer
- N Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 170 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- 0 Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 160 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- 0 Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 9 | 7 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 7 | 12 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 0 | 5 | 8 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 6 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 10 | 9 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 4 | 17 | 13 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 16 | 12 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 76 | 76 | 27 | 0 |