10. schůze, 77. hlasování, 26. března 1999, 14:00:00
návrh zákona o referendu a dopl. zákonech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 113 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 23N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 2 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 11 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 13 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 23 | 3 | 4 | 10 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 113 | 15 | 35 | 37 | 0 |