10. schůze, 127. hlasování, 31. března 1999, 09:55:00
návrh zák. o nouz. zásobách ropy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 78 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 12)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- Z Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 6 | 3 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 4 | 3 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 10 | 7 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 13 | 4 | 12 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 5 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 48 | 26 | 48 | 0 |