11. schůze, 23. hlasování, 14. dubna 1999, 20:49:00
Vládní návrh na vyslání nemocnice a letounu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 50 | N Ne: 97 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- 0 Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- Z Martin Starec
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- 0 Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- A František Brožík
- 0 Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 200 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 190 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 15 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 7 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 12 | 1 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 12 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 12 | 20 | 4 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 19 | 3 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 97 | 25 | 28 | 0 |