15. schůze, 224. hlasování, 8. července 1999, 15:00:00
Úmluva o boji proti podplácení
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 68 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 29 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- Z Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 10)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- Z František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 13)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 14)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 2 | 5 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 4 | 0 | 10 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 2 | 1 | 9 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 3 | 6 | 8 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 1 | 5 | 11 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 7 | 7 | 13 | 0 |
Severomoravský | 38 | 15 | 4 | 5 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 25 | 29 | 78 | 0 |