17. schůze, 375. hlasování, 3. listopadu 1999, 09:10:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 64 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 54 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- N Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 120 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 4 | 9 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 7 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 4 | 7 | 6 | 0 |
Východočeský | 25 | 8 | 5 | 9 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 15 | 12 | 8 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 11 | 12 | 10 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 47 | 54 | 35 | 0 |