17. schůze, 379. hlasování, 3. listopadu 1999, 09:18:00
Vládní návrh zák. o převodu vlastnictví
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 20 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 137 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- Z Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- Z Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- Z Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20)
- Z Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- Z František Španbauer
- N Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 17)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 13)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- Z Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 27)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- Z Vladimír Paulík
- Z František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 24)
- Z Marek Benda
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 1 | 6 | 14 | 0 |
Středočeský | 22 | 0 | 1 | 1 | 20 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 2 | 6 | 12 | 0 |
Východočeský | 25 | 3 | 0 | 5 | 17 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 0 | 0 | 13 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 2 | 6 | 27 | 0 |
Severomoravský | 38 | 4 | 4 | 6 | 24 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 10 | 33 | 137 | 0 |