17. schůze, 397. hlasování, 3. listopadu 1999, 11:30:00
Zákon o námořní plavbě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 68 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 13)
- Z Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- N Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- Z Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- N Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 16)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- Z Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- 0 Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 2 | 8 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 3 | 0 | 13 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 2 | 4 | 13 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 8 | 5 | 16 | 0 |
Severomoravský | 38 | 14 | 4 | 6 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 29 | 28 | 75 | 0 |