17. schůze, 500. hlasování, 4. listopadu 1999, 11:58:00
Vládní návrh zák. o veř. dražbách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 104 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- N František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 17 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 20 | 10 | 3 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 15 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 57 | 15 | 24 | 0 |