17. schůze, 637. hlasování, 9. listopadu 1999, 16:45:00
Novela zák.o soc.zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 97 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- A Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- Z Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- Z Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- Z Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 15)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- Z Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- Z Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- Z Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 5 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 1 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 19 | 3 | 3 | 15 | 0 |
Severomoravský | 38 | 20 | 1 | 4 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 9 | 33 | 61 | 0 |