17. schůze, 638. hlasování, 9. listopadu 1999, 16:45:00
Novela zák.o soc.zabezpečení
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 107 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 33 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- Z Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- N Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Lux
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- 0 Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 7 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 5 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 15 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 22 | 10 | 3 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 23 | 8 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 107 | 46 | 33 | 14 | 0 |