19. schůze, 340. hlasování, 9. prosince 1999, 14:43:00
Návrh zák. o referendu-vstup ČR do EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 52 | N Ne: 107 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- 0 Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- N Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 10)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 240 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 220 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 14 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 10 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 12 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 24 | 1 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 22 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 107 | 14 | 27 | 0 |