20. schůze, 12. hlasování, 22. prosince 1999, 11:09:00
Vl.návrh zákona o převodu vlastnictví 3.čt.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 37 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- N Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 150 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 240 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- N František Chobot
- 0 Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 11 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 1 | 8 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 10 | 4 | 7 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 14 | 1 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 5 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 15 | 10 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 2 | 24 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 95 | 35 | 33 | 0 |