21. schůze, 362. hlasování, 28. ledna 2000, 09:50:00
Vládní návrh zák. o hospodaření energií - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 79 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Bašta
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- A Vladimír Doležal
- Z Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- Z Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- N Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- 0 Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 5 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 13 | 14 | 6 | 7 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 13 | 2 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 61 | 21 | 39 | 0 |