24. schůze, 14. hlasování, 4. dubna 2000, 15:14:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 109 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Bašta
- N Augustin Bubník
- Z Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- N Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- 0 Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- Z Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- N Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- N Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 10 | 7 | 1 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 8 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 9 | 4 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 21 | 7 | 2 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 43 | 14 | 34 | 0 |