25. schůze, 121. hlasování, 24. května 2000, 10:08:00
Vládní návrh zákona o Záchranném sboru ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 141 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- Z Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- N Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- A Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- 0 Rostislav Čevela
- 0 Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 32N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- N Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 29N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- N Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 16 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 32 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Severomoravský | 38 | 29 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 141 | 33 | 14 | 12 | 0 |