25. schůze, 462. hlasování, 26. května 2000, 14:48:00
Návrh zákona o státních svátcích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 37 | N Ne: 84 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- N Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- 0 Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 160 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- N Marek Benda
- N František Chobot
- N Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- Z Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 13 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 10 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 10 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 10 | 3 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 4 | 5 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 10 | 16 | 6 | 8 | 0 |
Severomoravský | 38 | 8 | 17 | 4 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 84 | 39 | 40 | 0 |