26. schůze, 66. hlasování, 28. června 2000, 16:48:00
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 109 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 69 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Bašta
- A Augustin Bubník
- 0 Petra Buzková
- A Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- Z Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 24N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 20 Nepřihlášen: 17)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- 0 Jaroslav Gongol
- 0 Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 8 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 14 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 24 | 1 | 14 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 19 | 2 | 17 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 11 | 69 | 11 | 0 |