26. schůze, 489. hlasování, 12. července 2000, 14:29:00
Usnesení PS k řešení následků sucha
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 130 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jaroslav Bašta
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- Z Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- 0 Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- A Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- Z Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 13N Ne: 2)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- N Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 25N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- Z Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- 0 Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 10 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 15 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 3 | 4 | 5 | 0 |
Západočeský | 15 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 30 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 25 | 5 | 3 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 130 | 31 | 19 | 20 | 0 |