27. schůze, 204. hlasování, 21. září 2000, 10:36:00
Vl. zák. o výkonu stát. spr. v energetických odv
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 65 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 17 | Z Zdržel se: 90 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- Z Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- Z Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- Z Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- Z Josef Houzák
- Z Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- Z Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- Z Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- N Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- Z Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 23)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- Z Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- Z Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- N Petr Pleva
- Z Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 27)
- Z Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- Z František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- Z Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- Z Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- Z Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 20 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 15 | 8 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 2 | 1 | 12 | 0 |
Východočeský | 25 | 7 | 3 | 4 | 11 | 0 |
Západočeský | 15 | 7 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 9 | 5 | 23 | 0 |
Severomoravský | 38 | 0 | 10 | 1 | 27 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 28 | 17 | 90 | 0 |