28. schůze, 92. hlasování, 18. října 2000, 16:10:00
Vládní návrh zákona o návykových látkách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 95 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 65 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- Z Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 10)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- Z Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- 0 Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 6)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- Z Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- 0 Jaromír Schling
- Z Olga Sehnalová
- Z Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 11)
- 0 Marek Benda
- A František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- Z Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- Z Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 1 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | 0 |
Východočeský | 25 | 13 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 21 | 0 | 13 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 18 | 2 | 7 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 6 | 65 | 34 | 0 |