28. schůze, 103. hlasování, 18. října 2000, 17:43:00
Vl. návrh novely zák. o pobytu cizinců na území
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 69 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 39 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- N Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- Z Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- Z Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- A Martin Starec
- Z Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- 0 Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- N Petr Mareš
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- 0 Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- N Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- Z Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- Z František Brožík
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- Z Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- N Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- Z Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- 0 Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- 0 Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 9 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 7 | 3 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 8 | 5 | 7 | 0 |
Západočeský | 15 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 14 | 11 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 17 | 9 | 8 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 58 | 39 | 34 | 0 |