29. schůze, 195. hlasování, 5. prosince 2000, 16:03:00
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 37 | N Ne: 127 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- Z Monika Mihaličková
- N Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- N Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- N Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bendl
- Z Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 17Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 17Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- N Petr Mareš
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- N Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 230 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- Z Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- N Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 200 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- A Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- N Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- N František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 19 | 1 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 12 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 17 | 0 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 17 | 0 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 10 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 6 | 23 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 20 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 127 | 13 | 23 | 0 |