29. schůze, 230. hlasování, 5. prosince 2000, 16:24:00
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 42 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- Z Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- N Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- N Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- N Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- Z Václav Brousek
- Z František Brožík
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 200 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 240 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Marek Benda
- 0 František Chobot
- N Radim Chytka
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- N Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 15 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 5 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 4 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 14 | 1 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 5 | 14 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 8 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 5 | 20 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 6 | 24 | 1 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 106 | 15 | 37 | 0 |