29. schůze, 243. hlasování, 5. prosince 2000, 16:34:00
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 109 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 9Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- Z Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- Z Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Eva Fischerová
- Z Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- Z Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- Z Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 9 | 5 | 1 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 9 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 9 | 0 | 5 | 0 |
Východočeský | 25 | 16 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 4 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 30 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Severomoravský | 38 | 22 | 9 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 44 | 14 | 33 | 0 |