29. schůze, 246. hlasování, 5. prosince 2000, 16:39:00
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 47 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 14 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- Z Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- Z Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 17Z Zdržel se: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- N Andrej Grega
- N Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Marie Machatá
- N Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- Z Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- N Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- Z Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Václav Brousek
- N František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- N Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 170 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 210 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- N Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 11 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 10 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 6 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 17 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 6 | 13 | 0 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 3 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 8 | 17 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 38 | 13 | 21 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 105 | 14 | 34 | 0 |