29. schůze, 321. hlasování, 5. prosince 2000, 17:32:00
Návrh zákona o státním rozpočtu ČR na rok 2001
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 185 | Je třeba: 93
A Ano: 148 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 15 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- A Vladimír Doležal
- 0 Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- A Libor Krátký
- A Stanislav Křeček
- A Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- A Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- A Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 15N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- A Miroslav Ouzký
- Z František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- A Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 21Z Zdržel se: 4)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- Z Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- Z Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- A Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- A Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 27N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Ladislav Korbel
- A Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- A Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- Z Vojtěch Vymětal
- A Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 28N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Marek Benda
- 0 František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- A Pavel Hrnčíř
- A Josef Jalůvka
- Z Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 18 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 16 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 12 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 15 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Východočeský | 25 | 21 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 15 | 11 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 27 | 3 | 6 | 4 | 0 |
Severomoravský | 38 | 28 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 148 | 15 | 15 | 22 | 0 |