32. schůze, 48. hlasování, 24. ledna 2001, 17:39:00
odpovědi na pís.interpel.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 82 | Je třeba: 42
A Ano: 21 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 118 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- 0 Ivan David
- 0 Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- Z Petr Koháček
- 0 Libor Krátký
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- 0 Jiří Payne
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Jan Bláha
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- N Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- 0 Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- N Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 František Španbauer
- N Martin Starec
- N Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- 0 Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- N Rostislav Čevela
- Z Václav Hanuš
- 0 Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- 0 Josef Krejčí
- 0 Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- 0 Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- Z Jiří Patočka
- 0 Ivan Pilip
- 0 Pavel Severa
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 27Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- 0 Ivana Hanačíková
- 0 Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Pavel Kováčik
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Vladimír Paulík
- 0 František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- 0 Olga Sehnalová
- 0 Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- Z Zdeňka Stránská
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- 0 Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- 0 František Chobot
- Z Radim Chytka
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Josef Jalůvka
- 0 Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- 0 Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- 0 Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- 0 František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- 0 Pavel Šafařík
- 0 Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- 0 Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- 0 Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 2 | 17 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 3 | 17 | 1 | 0 |
Jihočeský | 15 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 6 | 12 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 4 | 5 | 14 | 2 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 5 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 3 | 8 | 27 | 2 | 0 |
Severomoravský | 38 | 5 | 9 | 17 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 43 | 118 | 18 | 0 |