34. schůze, 292. hlasování, 28. února 2001, 17:06:00
Zpráva vlády o odstr. povod. škod 2000
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 52 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 55 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Augustin Bubník
- N Petra Buzková
- N Ivan David
- Z Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- A Stanislav Fischer
- Z Tomáš Kladívko
- Z Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- 0 Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- N Jan Bláha
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Eva Dundáčková
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- 0 Pavel Němec
- 0 Stanislav Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- A Jiří Drda
- N Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- 0 Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- A Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- 0 Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- Z Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- N Miloslav Kučera ml.
- 0 Miloslav Kučera st.
- A Josef Mandík
- A Petr Mareš
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- N Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- N Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- 0 František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- Z Pavel Lang
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jan Svoboda
- 0 Rudolf Tomíček
- 0 Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 160 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- 0 Karel Černý
- 0 Vladimír Cisár
- A Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- 0 Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- Z Jaroslav Pešán
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- N Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- N Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- N Vladimír Hradil
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Josef Jalůvka
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- Z Petr Nečas
- A František Ondruš
- 0 Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- N Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- A Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 7 | 6 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 5 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 4 | 6 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 7 | 8 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 12 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Západočeský | 15 | 1 | 3 | 8 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 11 | 16 | 7 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 12 | 18 | 6 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 52 | 68 | 55 | 25 | 0 |