35. schůze, 65. hlasování, 4. dubna 2001, 17:01:00
Návrh zákona o myslivosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 40 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 35 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- N Ivan David
- N Vladimír Doležal
- N Václav Exner
- N Stanislav Fischer
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- A Petr Koháček
- Z Libor Krátký
- N Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- N Světlana Navarová
- A Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- N Karel Šplíchal
- 0 Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- N Jana Volfová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bláha
- N Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Václav Frank
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Václav Krása
- N Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Václav Pícl
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Taťána Jirousová
- Z Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Pavel Pešek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Jiří Vlach
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Ludmila Brynychová
- N Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- 0 Andrej Grega
- 0 Miroslav Grégr
- 0 Josef Hojdar
- N Josef Houzák
- N Libor Ježek
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Marie Machatá
- A Jaroslav Melichar
- Z Miroslav Ouzký
- N František Španbauer
- N Martin Starec
- 0 Pavel Tollner
- N Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- A Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- N Rostislav Čevela
- N Václav Hanuš
- Z Jiří Havlíček
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- 0 Michal Kraus
- N Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- N Miloslav Kučera st.
- N Josef Mandík
- Z Petr Mareš
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Hana Orgoníková
- Z Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- Z Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- N Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- 0 Alena Svobodová
- N Miloš Titz
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- 0 Václav Brousek
- N František Brožík
- 0 Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Václav Grüner
- 0 Pavel Hojda
- N Michael Kuneš
- A Pavel Lang
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- A Jan Svoboda
- N Rudolf Tomíček
- Z Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 230 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Jiří Brtnický
- N Karel Černý
- N Vladimír Cisár
- N Miroslav Grebeníček
- N Václav Grulich
- N Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- Z Petr Hort
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Zdeněk Klanica
- N Ladislav Korbel
- N Jan Kostrhun
- N Zdeněk Koudelka
- N Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- N Dalibor Matulka
- A Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- A František Pejřil
- A Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Jaromír Schling
- N Olga Sehnalová
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- Z Michaela Šojdrová
- N Zdeňka Stránská
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- Z Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 200 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- N František Chobot
- Z Radim Chytka
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Eva Fischerová
- N Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hönig
- Z Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- N Yvona Jungová
- N Miroslav Kapoun
- N Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Antonín Macháček
- 0 Petr Matějů
- N Ludmila Müllerová
- A Petr Nečas
- A František Ondruš
- N Jaroslav Palas
- N Břetislav Petr
- N Luděk Polášek
- N Svatomír Recman
- Z Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- N Petr Šulák
- Z Zdeněk Švrček
- N Dušan Tešnar
- N Radim Turek
- N Miroslava Vlčková
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 7 | 9 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 15 | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 11 | 6 | 2 | 0 |
Východočeský | 25 | 1 | 10 | 8 | 6 | 0 |
Západočeský | 15 | 2 | 8 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 9 | 23 | 2 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 9 | 20 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 40 | 96 | 35 | 29 | 0 |