35. schůze, 137. hlasování, 10. dubna 2001, 15:51:00
Návrh zák. o provozování rozhl. a televizního vy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 132 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 16 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Augustin Bubník
- A Petra Buzková
- A Ivan David
- N Vladimír Doležal
- A Václav Exner
- 0 Stanislav Fischer
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- N Petr Koháček
- A Libor Krátký
- Z Stanislav Křeček
- 0 Monika Mihaličková
- A Vladimír Mlynář
- A Světlana Navarová
- N Jiří Payne
- A Aleš Rozehnal
- Z Karel Šplíchal
- A Cyril Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- A Jana Volfová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bláha
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Václav Krása
- A Jaroslav Maňásek
- A Pavel Němec
- A Stanislav Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Václav Pícl
- Z Miloslav Ransdorf
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Miroslav Beneš
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Pavel Pešek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Jiří Vlach
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Ludmila Brynychová
- A Květoslava Čelišová
- N Jiří Drda
- A Andrej Grega
- A Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- 0 Josef Houzák
- A Libor Ježek
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Marie Machatá
- 0 Jaroslav Melichar
- N Miroslav Ouzký
- A František Španbauer
- A Martin Starec
- A Pavel Tollner
- A Josef Vejvoda
- N Oldřich Vojíř
- N Milan Zuna
Volební kraj Východočeský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Rostislav Čevela
- A Václav Hanuš
- A Jiří Havlíček
- N Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A Michal Kraus
- A Josef Krejčí
- A Miloslav Kučera ml.
- Z Miloslav Kučera st.
- Z Josef Mandík
- A Petr Mareš
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Hana Orgoníková
- A Alena Páralová
- 0 Jiří Patočka
- A Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- 0 Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- Z Alena Svobodová
- A Miloš Titz
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Západočeský (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Václav Brousek
- A František Brožík
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Václav Grüner
- A Pavel Hojda
- A Michael Kuneš
- N Pavel Lang
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- N Jan Svoboda
- A Rudolf Tomíček
- A Stanislav Volák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 26N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Jiří Brtnický
- A Karel Černý
- A Vladimír Cisár
- Z Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- A Jan Grůza
- A Ivana Hanačíková
- A Petr Hort
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Zdeněk Klanica
- 0 Ladislav Korbel
- Z Jan Kostrhun
- A Zdeněk Koudelka
- Z Pavel Kováčik
- A Michal Lobkowicz
- A Dalibor Matulka
- N Miroslava Němcová
- A Vladimír Paulík
- N František Pejřil
- N Jaroslav Pešán
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- A Jaromír Schling
- A Olga Sehnalová
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A Michaela Šojdrová
- A Zdeňka Stránská
- N Pavel Suchánek
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Miloslav Vlček
- A Vojtěch Vymětal
- N Bohuslav Záruba
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 31N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A František Chobot
- A Radim Chytka
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Eva Fischerová
- A Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hönig
- A Vladimír Hradil
- Z Pavel Hrnčíř
- A Yvona Jungová
- A Miroslav Kapoun
- A Jitka Kocianová
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Antonín Macháček
- A Petr Matějů
- A Ludmila Müllerová
- N Petr Nečas
- A František Ondruš
- A Jaroslav Palas
- A Břetislav Petr
- A Luděk Polášek
- A Svatomír Recman
- A Pavel Šafařík
- A Karel Sehoř
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- Z Miroslava Vlčková
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- 0 Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 2 | 2 | 7 | 0 |
Jihočeský | 15 | 7 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Východočeský | 25 | 19 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Západočeský | 15 | 12 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 40 | 26 | 5 | 3 | 6 | 0 |
Severomoravský | 38 | 31 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 132 | 25 | 16 | 27 | 0 |